FGXpress STRIPS

Popis:

Nalepte náplast na bolavé místo na těle a nechte 48.hod.(2 dny)působit.

PŮSOBÍ NA CELÝ ORGANISMUS - a to již za pár minut.

PowerStrips-FGXpress: představují unikátní kombinaci bylin, minerálů a dalších přírodních látek zpracovaných přelomovou technologií, která využívá svalstvo a tkáně pro vytvoření blahodárné energie přímo v místě zdravotního problému a tím aktivuje léčivé procesy v těle. Patentované složení: korejský červený ženšen, exkluzivní mořský fytoplankton, kalcium, draslík, magnézium, ionty stříbra, elementární germánium + transdermální vlnové technologie.

 

PowerStrips-FGXpress: učinkují velmi rychle - zpravidla již do pár minut, 48 hodin dodávají tělu 100% aktivních látek a bio živin. Aktivují v těle vlastní léčebné procesy. Dodávají tělu energii, zvyšují koncentraci a zlepšují duševní zdraví. Napomáhají detoxikaci a čištění organismu, podporují správné funkce kardiovaskulárního systému, zlepšují stav pleti, redukují úroveň tělesného stresu, zlepšují kvalitu spánku, posilují imunitní systém, zlepšují sexuální funkce, urychlují spalování tuků, velmi výrazně ulevují od bolesti a urychlují hojení.

PowerStrips-FGXpress je první náplast s multifunkčními technologiemi na světě která jako jediná v tomto oboru získala certifikát Medical Device Class1, registrovaný u US FDA. Tím se PowerStrips-FGXpress zařadila mezi léčebné prostředky.Samozřejmě je schválena i EU a má certifikát CE - Bezpečný výrobek. Náplast PowerStrips-FGXpress má široký záběr působnosti. Speciální transdermální vlnová technologie umožňuje unikátní kombinaci bylin, minerálů a dalších přírodních látek dopravit přímo do místa zdravotního problému, tím podporovat léčbu a urychlovat hojení. Velmi výrazně ulevuje od bolestí a to zpravidla do několika minut.

Pokud chcete náplasti nakoupit přímo od výrobce, zaregistrujte se na níže uvedeném odkazu, popř.žádejete informace na tel.608 942 109.

4longlife.fgxpress.com/

FGXpress STRIPS
Obrázek zboží Název zboží- Cena
Léčivá náplast na bolest Powerstrips 1ks

Léčivá náplast na bolest Powerstrips 1ks

Léčivé složky náplasti: 1.KOREJSKÝ ČERVENÝ ŽENŠEŇ Zvyšuje metabolismus cholesterinu. Snižuje obsah cukru v krvi. Obnovuje sexuální aktivitu. Působí preventivně proti onkologickým nemocím. Zlepšuje trávení. Pomáhá proti astmatu a jiným plicním chorobám. Velmi účinný proti stresu. Zvyšuje imunitu. Normalizuje krevní tlak. Odstraňuje příznaky únavy, napětí a stresu. Snižuje únavu. Zvyšuje energii a...
155,- Kč

Vložit:

SolarStrips - detoxikační léčivé a výživové proužky 1ks

SolarStrips - detoxikační léčivé a výživové proužky 1ksVložit: